TERMINY KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH
NAUCZYCIELI w roku szkolnym 2020/2021

 

Uwaga!

Proszę o wcześniejszy kontakt z nauczycielem bądź wychowawcą klasy poprzez dziennik elektroniczny.

L.P. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina Miejsce
1. Adamczyk Anna wtorek 8:00-8:45 pok. naucz.
2. Anioł-Sadurska Agnieszka środa 14:40-15:25 s.52
3. Berlińska Małgorzata czwartek 12:10-12:55 pok. naucz.
4. Bochenkiewicz Katarzyna wtorek 8:50-9:35 s.17
5. Ceglińska Agnieszka czwartek 13:50-14:35 pok. naucz.
6. Celejewski Zbigniew piątek 14:40-15:25 s.59
7. Chojak Grzegorz poniedziałek 16:45-17:30 hala
8. Cieślik Anna czwartek 14:40-15:25 s.47
9. Czajkowska Joanna środa 14:40-15:25 pok. naucz.
10. Dropek Dorota środa 14:00-14:45 pok.14A
11. Dropek Piotr środa 13:00-13:45 pok.14A
12. Drzazga Aneta poniedziałek 13:50-14:35 s.59
13. Gembal Lucyna wtorek 12:10-12:55 s.17
14. Goldsztejn Beata środa 12:10-12:55 pok.14A
15. Górecka Marzena środa 13:50-14:35 s.51
16. Grykałowska Jolanta poniedziałek 13:50-14:35 s.47
17. Grzegorczyk Joanna środa 13:50-14:35 pok. naucz.
18. Gutkowska Agnieszka poniedziałek 14:40-15:25 s.15
19. Hentel Anna czwartek 12:10-12:55 pok. naucz.
20. Kamińska Katarzyna wtorek 14:40-15:25 s.65
21. Kępa Iwona środa 13:00-13:45 pok. naucz.
22. Kijewski Artur poniedziałek 14:15-15:00 pok.14A
23. Korczyńska Elżbieta czwartek 8:50-9:35 pok. naucz.
24. Kruk  Bartosz piątek 13:50-14:35 pok. naucz.
25. Kuta Sylwester poniedziałek 13:50-14:35 s.51
26. Lasota Marek piątek 13:00-13:45 pok. naucz.
27. Leonarcik Agnieszka piątek 15:00-15:45 pok.14A
28. Leonarcik Dariusz środa 15:00-15:45 pok.14A
29. Łysiak Agata środa 13:00-13:45 pok. naucz.
30. Maciąg Ewa piątek 14:40-15:25 s.60
31. Makuch Maria środa 13:50-14:35 pok. naucz.
32. Matysiak Dariusz poniedziałek 14:40-15:25 s.46
33. Matysiak Piotr czwartek 15:25-16:10 pok. naucz.
34. Mocarski Antoni środa 14:00-14:45 pok. naucz.
35. Nowosadzka Anna środa 14:40-15:25 s.65
36. Osińska Elżbieta wtorek 12:10-12:55 pok. naucz.
37. Pawłowska Ewelina środa 14:40-15:25 pok. naucz.
38. Piaseczna Emilia wtorek 13:00-13:45 pok. naucz.
39. Picheta Agnieszka piątek 14:40-15:25 s.6
40. Pezda Piotr środa 13:00-13:45 pok.14A
41. Piesta Beata piątek 14:40-15:25 pok. naucz.
42. Próchniak Renata wtorek 14:40-15:25 s.58
43. Pietras Anna poniedziałek 14:40-15:25 pok. naucz.
44. Raźnik Agnieszka wtorek 12:10-12:55 pok.14A
45. Reda Agnieszka wtorek 14:40-15:25 pok. naucz.
46. Rogalna Małgorzata wtorek 10:30-11:15 pok. naucz.
47. Seredyn Mariola środa 12:30-13:15 biblioteka
48. Siwiec – Dudek Katarzyna środa 13:00-13:45 pok. naucz.
49. Słomka Anna środa 14:40-15:25 pok. naucz.
50. Sobolewski Bartłomiej wtorek 14:40-15:25 pok. naucz.
51. Sosnowski Arkadiusz czwartek 11:20-12:05 pok. naucz.
52. Świderska  Maria czwartek 13:00-13:45 pok. naucz.
53. Witkowski Artur poniedziałek 13:50-14:35 pok.14A
54. Wójcik Adam piątek 12:10-12:55 pok. naucz.
55. Wydra Anna piątek 9:40-10:25 pok. naucz.

© Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina w Puławach

Projekt i realizacja aweso.pl