TERMINY KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH
NAUCZYCIELI w roku szkolnym 2018/2019

 NAZWISKO i IMIĘ DZIEŃ SALA GODZINA
Adamczyk  Anna czwartek s.49 15.05
Berlińska   Małgorzata poniedziałek pok. nauczycielski 14.15
Borsewicz   Alina wtorek pok. nauczycielski 13.15
Ceglińska  Agnieszka wtorek pok. nauczycielski 14.20
Celejewski   Zbigniew poniedziałek s.59 15.05
Chojak  Grzegorz poniedziałek basen 15.30
Czajkowska   Joanna piątek pok. nauczycielski 14.15
Dąbrowski   Krzysztof czwartek s.17 14.15
Drążyk  Dorota wtorek pok. nauczycielski 15.05
Dropek  Dorota wtorek hala sportowa 14.30
Dropek  Piotr czwartek hala sportowa 16.00
Drzazga  Aneta poniedziałek s.59 14.15
Gembal   Lucyna czwartek s.18 14.15
Goldsztejn    Beata wtorek pok. nauczycielski 13.25
Górecka  Marzena czwartek s.51 14.15
Grzegorczyk   Joanna czwartek s.52 14.15
Grzegorzewicz  Magdalena poniedziałek pok. nauczycielski 13.15
Gutkowska  Agnieszka czwartek s.46 15.05
Hentel  Anna poniedziałek s.61 14.20
Kamińska   Katarzyna poniedziałek pok. nauczycielski 13.15
Kępa   Iwona czwartek pok. nauczycielski 13.15
Kijewski    Artur czwartek pok. nauczycielski 13.15
Korczyńska  Elżbieta poniedziałek s.64 15.05
Kruk   Bartosz czwartek pok. nauczycielski 13.25
Kuta  Sylwester poniedziałek s.51 14.15
Lasota   Marek piątek s.62 13.15
Leonarcik   Agnieszka czwartek pok. nauczycielski 14.15
Leonarcik   Dariusz czwartek pok. nauczycielski 14.15
Łysiak  Agata czwartek pok. nauczycielski 15.05
Maciąg   Ewa czwartek pok. nauczycielski 14.15
Makuch   Maria poniedziałek pok. nauczycielski 15.05
Matysiak  Piotr wtorek s.63 15.05
Mocarski   Antoni środa pok. nauczycielski 13.25
Nowosadzka  Anna środa s.65 14.15
Pawłowska   Ewelina poniedziałek pok. nauczycielski 14.10
Pezda   Piotr czwartek hala sportowa 15.00
Picheta  Agnieszka piątek pok. nauczycielski 14.15
Piesta    Beata czwartek pok. nauczycielski 15.05
Pietras  Anna wtorek s.48 14.15
Próchniak  Renata wtorek s.58 15.05
Raźnik   Agnieszka wtorek pok. nauczycielski 13.25
Reda  Agnieszka wtorek s.48 14.15
Rułka   Janina czwartek pok. nauczycielski 13.15
Sieprawska    Inga środa pok. nauczycielski 13.15
Siwiec   Katarzyna środa pok. nauczycielski 13.15
Słomka   Anna środa pok. nauczycielski 14.15
Sobolewski Bartłomiej poniedziałek s.15 15.05
Sosnowski Arkadiusz piątek s.15 13.25
Świderski  Łukasz czwartek pok. nauczycielski 14.15
Świderska  Maria poniedziałek pok. nauczycielski 13.15
Witkowski  Artur poniedziałek hala sportowa 15.00
Włodarczyk  Maja wtorek s.64a 15.05
Wójcik  Adam czwartek pok. nauczycielski 13.15

Uwaga!

Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny o planowanym spotkaniu z nauczycielem, wychowawcą.

© Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina w Puławach

Projekt i realizacja aweso.pl