Arena Grand Prix Puchar Polski

Drugie z kolei Arena Grand Prix Puchar Polski zostało rozegrane w Łodzi 7-8 listopada.

Na starcie w tych prestiżowych zawodach stanęło 500 najlepszych zawodników z całego kraju. W tym gronie znalazło się 4 zawodników naszego klubu KS Wisła Puławy. Najlepiej wśród nich wypadła 14 letnia Gabriela Król, która w swoich sześciu startach zdobyła 5 złotych i 1 srebrny medal. Gabriela swoje triumfy święciła na dystansie 100 zmiennym (3 miejsce w kategorii Open!) oraz na 100 motylkowym medal srebrny). Płynęła także na 200 zmiennym, 50, 100, 200 stylem dowolnym. Wyniki na 50 i 100 dowolnym to nowe rekordy klubu w kategorii Open. Gabrysia została najlepszą zawodniczką Grand Prix w kategorii 14-latków, a także najlepszą zawodniczką w stylu dowolnym i w stylu zmiennym.

Igor Muzyka dwukrotne poprawiał swoje rekordy życiowe na 100 i 400 dowolnym.