Kolejne sukcesy naszych pływaków

W sobotę 14.11 na pływalni miejskiej w Zamościu rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Pływaniu w kategorii dzieci 10- i 11-letnich. W zawodach startowali uczniowie naszej szkoły z klasy 4 szkoły podstawowe . Największy sukces na tych Mistrzostwach odniósł Dawid Sala, który dwukrotnie stanął na najwyższym stopniu podium. Złote medale zdobył w konkurencji 50 metrów stylem dowolnym oraz motylkowym. Dawid okazał się również najlepszym zawodnikiem Mistrzostw, za co został dodatkowo nagrodzony statuetką. Niewiele do medali zabrakło Aleksandrze Żaczek i Lidii Konckiej. Ola zajęła 4 miejsce na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, a Lidia 5 miejsce na 50 grzbietowym. Obie dziewczyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Nasi uczniowie są wychowankami pani Emili Piasecznej, a program pływania realizują pod okiem trenera Grzegorza Chojaka.