TERMINY KONSULTACJI W OKRESIE KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ

Uwaga!
Proszę o wcześniejszy kontakt z nauczycielem poprzez dziennik elektroniczny

Nr kol. Nazwisko i imię Dzień Godziny
1. Strzelecka Bożena czwartek 8.50 – 9.35
2. Goliszek Dorota czwartek 9.45 – 10.30
3. Adamczyk Anna poniedziałek 10.35 – 11.20
4. Berlińska Małgorzata wtorek 12.25 – 13.10
5. Bochenkiewicz Katarzyna piątek 11.00 – 11.45
6. Ceglińska Agnieszka czwartek 14.00 – 14.45
7. Celejewski Zbigniew środa 15.10 – 15.55
8. Chojak Grzegorz poniedziałek 14.00 – 14.45
9. Czajkowska Joanna poniedziałek 15.00 – 15.45
10. Dropek Dorota środa 12.25 – 13.10
11. Dropek Piotr czwartek 11.30 – 12.15
12. Drzazga Aneta poniedziałek 12.25 – 13.10
13. Gembal Lucyna piątek 9.45 – 10.30
14. Goldsztejn Beata środa 13.30 – 14.15
15. Górecka Marzena środa 15.00 – 15.45
16. Grzegorczyk Joanna piątek 12.25 – 13.10
17. Gutkowska Agnieszka czwartek 15.00 – 15.45
18. Hentel Anna środa 10.30 – 11.15
19. Kamińska Katarzyna czwartek 15.00 – 15.45
20. Kępa Iwona czwartek 14.00 – 14.45
21. Kijewski Artur wtorek 13.25 – 14.10
22. Korczyńska Elżbieta wtorek 13.25 – 14.10
23. Kruk  Bartosz wtorek 14.15 – 15.00
24. Kuta Sylwester czwartek 15.00 – 15.45
25. Lasota Marek poniedziałek 15.00 – 15.45
26. Leonarcik Agnieszka piątek 15.00 – 15.45
27. Leonarcik Dariusz środa 15.00 – 15.45
28. Łysiak Agata poniedziałek 10.45 – 11.30
29. Maciąg Ewa piątek 14.10 – 14.55
30. Makuch Maria poniedziałek 14.15 – 15.00
31. Matysiak Dariusz wtorek 14.15 – 15.00
32. Matysiak Piotr wtorek 14.15 – 15.00
33. Mocarski Antoni wtorek 15.00 – 15.45
34. Nowosadzka Anna środa 14.00 – 14.45
35. Osińska Elżbieta czwartek 12.25 – 13.10
36. Pawłowska Ewelina czwartek 15.00 – 15.45
37. Pezda Piotr poniedziałek 14.15 – 15.00
38. Piaseczna Emilia środa 15.00 – 15.45
39. Picheta Agnieszka czwartek 12.00 – 12.45
40. Piesta Beata wtorek 13.00 – 13.45
41. Pietras Anna wtorek 14.15 – 15.00
42. Próchniak Renata wtorek 8.50 – 9.35
43. Pytlak Halina poniedziałek 15.30 – 16.15
44. Raźnik Agnieszka poniedziałek 11.30 – 12.15
45. Reda Agnieszka poniedziałek 15.00 – 15.45
46. Rogalna Małgorzata czwartek 8.50 – 9.35
47. Seredyn Mariola środa 14.15 – 15.00
48. Sieprawska Inga czwartek 13.30 – 14.15
49. Siwiec Katarzyna wtorek 11.35 – 12.20
50. Słomka Anna środa 15.00 – 15.45
51. Sobolewski Bartłomiej piątek 8.30 – 9.15
52. Sosnowski Arkadiusz poniedziałek 13.00 – 13.45
53. Świderska  Maria czwartek 12.30 – 13.15
54. Witkowski Artur poniedziałek 13.25 – 14.10
55. Wójcik Adam środa 10.40 – 11.25
56. Wydra Anna poniedziałek 12.00 – 12.45

© Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina w Puławach

Projekt i realizacja aweso.pl