Szczepienia ochronne – Jestem na Tak

W dniu 13 czerwca 2018 r. w środę uczniowie klas I e oraz II e liceum naszej szkoły pod opieką pedagogów szkolnych wzięli udział w szkoleniu pod tytułem „Szczepienia ochronne – Jestem na Tak”.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczna w Puławach w związku z nasilającym się ruchem antyszczepionkowym, wychodząc naprzeciw potrzebie podniesienia wiedzy oraz świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień ochronnych wśród społeczności lokalnej, a szczególnie wśród młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie.

Szkolenie przeprowadziła osoba medialna, autorytet w dziedzinie szczepień ochronnych dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu Ekspertów do Spraw Programu Szczepień Ochronnych.

Szkolenie okazało się fantastycznym spotkaniem z ekspertem, odbyło się w atmosferze otwartości, życzliwości, gdzie każdy z uczestników na bieżąco mógł pytać, rozwiewać wątpliwości. Prowadzący podając swój nr telefonu na bieżąco odpowiadał na wszystkie pytania, jakie nasuwały się słuchaczom podczas prowadzenia przez niego wykładu. Na koniec uzyskał wielki aplauz.

Wykład okazał się bardzo pouczającą lekcją, która na pewno wyda owoc w życiu osobistym każdego słuchacza.

Agnieszka Kostyra

galeria >KLIKNIJ<

© Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina w Puławach

Projekt i realizacja aweso.pl