Uroczyste ślubowanie uczniów kl. I Szkoły Podstawowej

13.11.2019 odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia SP nr 5. Nasi najmłodsi recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli kolorowy i barwny taniec z pomponami. Wszystko prezentowali z radością i uśmiechem, bo w tej szkole czują się doskonale. Wspaniała publiczność nagrodziła ich występ gromkimi brawami. Na koniec dzieci otrzymały kolorowe baloniki od starszych uczniów, po czym udały się na zorganizowany przez Rodziców słodki poczęstunek.

Uroczystość uświetniły występy taneczne i wokalne uczniów kl. II i III SP. W niezwykły sposób przedstawili oni  taneczną historię „Małego Księcia i Róży”.  Nawiązali również do obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości prezentując niepodległościowy taniec z szarfami do utworu „Taki Kraj”.

Wśród zaproszonych gości byli Rodzice, Nauczyciele oraz reprezentujący Urząd Miasta Puławy: Pani Marzena Klimek, Pani Anna Kędziora oraz Pan Ignacy Czeżyk.

Nad przebiegiem uroczystości czuwali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Dziękujemy również uczennicom klasy 8A za pomoc i zaangażowanie.

© Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina w Puławach

Projekt i realizacja aweso.pl