Zastępstwa

PIĄTEK: 08.02.2019


O godz. 08.10 klasy II a SP, VII a, VII b, VIII b, III a G, III b G, III c G, III d G, III f G wychodzą do kina.
Opiekę sprawują:
II a SP - p. M. Rogalna
VII a - p. B. Piesta
VII b i VIII b - p. I. Kępa
III a G p - p. B. Sobolewski
III b G - p. I. Sieprawska
III c G - p. L. Gembal
III d G - p. S. Kuta
III f G - p. D. Drążyk
Po seansie klasy wracają do szkoły i mają lekcje zgodnie z planem.

Trening piłki ręcznej dla chłopców z klasy VII i VIII został przeniesiony na 6 i 7 lekcję.
Trening piłki ręcznej dla dziewcząt z klasy VII i VIII został przeniesiony na 7 i 8 lekcję.

Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6Błażejewska Anna8PaDoradztwo zawodowe27Okienko dla uczniówlekcja odbyła się 05.02.19
7Błażejewska Anna8PbDoradztwo zawodowe62Uczniowie zwolnieni do domulekcja odbyła się 06.02.19
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
8Dąbrowski Krzysztof1dEdukacja dla bezpieczeństwa17Uczniowie zwolnieni do domulekcja odbyła się 06.02.19
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1Drzazga Aneta2d|Fiz. Gr. 3FizykaUczniowie przychodzą później
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3Gembal Lucyna1aMatematyka18Słomka Annaza III a, f G
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5Kijewski Artur1a|W-F Gr. 1Wychowanie fizycznes1Leonarcik Agnieszka
5Kijewski Artur1b|W-F Gr. 3Wychowanie fizycznes3Leonarcik Agnieszka
6Kijewski Artur2d|W-F Gr. 2Wychowanie fizyczneRaźnik Agnieszka
6Kijewski Artur2e|W-F Gr. 2Wychowanie fizycznehaRaźnik Agnieszka
7Kijewski Artur2a|W-F Gr. 2Wychowanie fizycznes2Uczniowie zwolnieni do domugrupa w czytelni czeka na j. obce
7Kijewski Artur2b|W-F Gr. 2Wychowanie fizycznes2Uczniowie zwolnieni do domugrupa w czytelni czeka na j. obce
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1Kruk Bartosz2cJęzyk polski19Uczniowie przychodzą później
3Kruk Bartosz3cJęzyk polski49Górecka Marzena
4Kruk Bartosz1eJęzyk polski49Pawłowska Ewelina
5Kruk Bartosz2eJęzyk polski61Nowosadzka Anna
6Kruk Bartosz1cJęzyk polski61Sobolewski Bartłomiejza 8 lekcję
7Kruk Bartosz1cZajęcia z wychowawcą61Uczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6Kuta Sylwester3GdGeografia51Uczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
4Łysiak Agata1cPodstawy przedsiębiorczości63Reda Agnieszkaza VIII a
7Łysiak Agata3Ge|J.n. Gr. 1Język niemiecki64aUczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2Piesta Beata1b|J.n. Gr. 6Język niemiecki27Cieślak Magdalenaza VIII b
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6Sieprawska Inga7PaJęzyk polski64aUczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 08.02.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3Sobolewski Bartłomiej2a|Rel. Gr. 1ReligiaCelejewski Zbigniewza VIII a, b
8Sobolewski Bartłomiej1c|Rel. Gr. 1Religia50Uczniowie zwolnieni do domulekcja przeniesiona na 6 godz. lekcyjną